2017. gada janvārī svētdienas rītā miruši atrasti seši jaunieši pēc tam, kad viņi bija rīkojuši ballīti dārza mājiņā.
Notikums risinājās Vācijā, Arnsteinas pilsētā. Sešus draugus, piecus zēnus un vienu meiteni vecumā no 18 līdz 19 gadiem, atrada dārza mājiņas īpašnieks. Nelaimīgā kārtā arī viņa paša dēls un meita bija upuru vidū.
Šausminošo atklājumu viņš veica pēc tam, kad bija devies jauniešus meklēt, jo uztraucās, kāpēc viņi nav atgriezušies no ballītes.
Kādi ir traģiskās nelaimes cēloņi?
Lasi vēl: 14-gadīga meitene piedzīvo elles mokas un nonāk komā pēc tam, kad puisis ballītes laikā izdara ŠO
Uzzini, ko par to saka policija, šķirot nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Aleksejs ne tikai spēja izvilkt Sarmīti no visām problēmām, bet arī uzdāvināja viņai milzīgu likteņa dāvanu (15.daļa FINĀLS)
- Itāļi mani uzaicināja uz dzimšanas dienas ballīti; viesi aizgāja izsalkuši
- Eirovīzijas Latvijas pārstāves “Atvaras” bukmeikeru prognozes ir mainījušās – viņa ir pakāpusies uz topa augšpusi
- “Ja mani notur likumsargi es parasti pirmais kāpju ārā, kaut zinu, ka par to var sodīt”: kāpēc tikai gudri autovadītāji tā dara
- Nepietiek ar to, ka dēls vedeklu izvēlējās man ne pa prātam, tagad viņa vēl mazmeitai tādu vārdu grib ielikt
- Ziemas pēdējais cirtiens: sinoptiķi brīdina par mānīgu pavasari, kas liks paciesties krietni ilgāk







